28Kişi Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet 18

Sesli Sohbet 18 odalarının bazı özelliklerini sizlerle paylaşacagız ve hangi oda da nasıl sohbet edilir bunun hakkında bilgi sahibi olursanız herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan sohbet edebiliirsiniz.

# Seviyeli Sesli Sohbet Odalarımız

Türkçe play odası: Sitemizin ilk odasıdır genelde sohbet edilir. mikrofon sırası var ise sadece 1 parça çalabilirsiniz sıra yok ise dilediginiz kadar parça dinletebilir yada sesli olarak sohbet edebilirsiniz. saat 23:00'a kadar haraketli parçalar çalınmalıdır.

Hertelden Odası: Bu odamız her türlü müzik sohbet odasıdır istediginiz türde müzik dinleyebilir ve dinletebilirsiniz.

Yarışma Odası: Cezalı yarışma odasıdır bu oda içerisinde genel kültür yarışması yada bilmece, kelime türetme gibi yarışmalara katılabilirsiniz. yenildiginiz taktirde kazanan kişilersizlere kamera açtırarak veya mikrofon aldırıp ceza verebilir.

Sohbet Odası: Bu odamızda sadece mikrofonda sohbet yada canlı müzik, şiir okuyabilirsiniz. dinleyebilirsiniz. kamera açılması yasaktır.

Türkiyem Odası: Türkiyem odası içerisinde siyası sohbetler edilmesi yasaktır. ekonomi gelişmeler hakkında sohbet edebilirsiniz. kamera açmak argo sohbet etmek kesinlikle yasaklanmıştır. bu sebebten site dışına atılabilirsiniz.

Arabesk Odası: Arebesk odası içerisinde haraketli parçalar çalınması uygun degildir. adı üzerinde agır parçalar slow parçalar tercih edilmelidir.

# Sesli Sohbet 18 Odalarımız

SapurSupur 18 Sesli Sohbet Odası: Oda içerisinde haraketli parçalar çalınabilir dileyen kamera açabilir. isteyen mikrofonda sohbet edebilir kısıtlaması yoktur. fakat aile degerlerine küfür. farklı sitelerin reklamını yada ürün tanıtımını yapmak yasaktır.

Sesli Chat 18: Bu oda özel odadır oda sahibinin kuralları ve site kuralları geçerlidir. Haraketli müzik ve kamera açalabilir.

Sesli Sohbet 18: Özel odadır oda sahinin kuralları ve genel site kuralları geçerlidir. yüz göstermeden kamera ve müzik çalınabilir.

Sorunlar ve Başvuru Odası: Sitemiz hakkında istek ve şikayetlerinizi ve taleplerinizi site kurucusuna iletebilir oda içerisindeki iletişim kısmından mail veya skype adreslerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Yazar : bLaCk
29 Eyl 2018
682 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Sesli Sohbet